Specjalista ds. Marketingu i PR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RESULT MEDIA

     to specjaliści z branży marketingu on-line, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji internetowych kampanii reklamowych. Firma jest częścią grupy KnowledgeHub, która skupia w swoim portfelu ponad 20 spółek związanych z marketingiem internetowym (m.in. SENUTO, Inifinity Media, Mint Media, BidLab, NapoleonCat, Adexon, Data Exchanger, MyLed, VideoMill).

    Już teraz możesz dołączyć do Result Media, certyfikowanej agencji Google Partners Premier, laureata konkursów i programów organizowanych przez Google.

    ResultMedia to spółka, która oferuje zaawansowane kampanie internetowe, które osiągają najtrudniejsze cele marketingowe.

    Pracujemy dla takich Klientów jak m.in: Eden Springs, Grupa Medicover,
    Kino Świat, Cekol.
    SPECJALISTA
    DS. MARKETINGU I PR
    Miejsce pracy:
    Warszawa

    /TWOJE ZADANIA

    Mamy wielu wspaniałych klientów, robimy ciekawe i efektywne kampanie, bierzemy udział w programach specjalnych i mamy najwyższy stopień specjalizacji Google Premium. Teraz nadszedł czas by dowiedział się o tym świat.

    • obsługa marketingowa Result Media
    • tworzenie i realizacja strategii marketingowych promujących Result Media
    • samodzielna koordynacja projektów marketingowych
    • tworzenie case study z kampanii
    • redagowanie informacji prasowych
    • media relations
    • organizacja udziału w targach, konferencjach oraz polskich i międzynarodowych
    • konkursach branżowych

    OCZEKIWANIA

    • dobra znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu
    • znajomość zasad komunikacji w mediach społecznościowych, m.in. Facebook i Linkedin
    • „lekkie pióro” i zamiłowanie do pisania artykułów
    • znajomość pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint
    • chęć pogłębiania wiedzy i nastawienie na rozwój w dziedzinie marketingu internetowego
    • znajomość j. angielskiego na poziomie C1
    • łatwość w nawiązywaniu relacji oraz pozytywne podejście do pracy w grupie
    • wykształcenie kierunkowe
    • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY

    Dzięki unikalnej technologii, zespołowi Result Media, złożonemu z najlepszych profesjonalistów z branży reklamy internetowej oraz synergii pozostałych spółek z portfela Knowledgehub, zapewnimy Ci:

    • stabilną pracę w miłej atmosferze i w doświadczonym zespole
    • pewny rozwój – szkolenia, udział w konferencjach branżowych,
    • dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie reklamy Internetowej
    • realny wpływ na działalność firmy
    • unikalną wiedzę - dowiesz się jak wykorzystać mix mediów online (SEM, SEO,
    • afiliacja, display, mailing, RTB) oraz analitykę Internetową, aby kampanie
    • internetowe przynosiły klientom wymierne efekty.
    • forma umowy do uzgodnienia wg preferencji
    Prosimy wysyłać CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”