Specjalista ds. marketingu i PR

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie projektów w zakresie działań marketingowych i PR

  • przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych, opracowywanie i redagowanie tekstów marketingowych

  • koordynowanie produkcji i dystrybucji materiałów marketingowych/POS

  • monitorowanie wydarzeń branżowych oraz działań konkurencji

  • organizacja uczestnictwa w targach, konferencjach i szkoleniach produktowych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w szczególności - agencjami reklamowymi, agencjami PR, drukarniami

  • aktualizacja stron internetowych firmy (CMS)

  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych m.in. Facebook, LinkedIn, Instagram

  • samodzielne prowadzenie wybranych projektów marketingowych

  • uczestnictwo w projektach dotyczących kreowania, wdrażania i promocji nowych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie kierunkowe (marketing, reklama, PR)

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 3 lata w dziale marketingu/ PR)

  • wiedza z zakresu marketingu oraz najnowszych trendów na rynku PR oraz mediów

  • znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji, w tym Internetu i mediów społecznościowych

  • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów o charakterze marketingowym i PR-owym, tzw. lekkie pióro

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie materiałów marketingowych

  • bardzo dobra znajomość komputera w zakresie MS Office

  • znajomość programu graficznego Corel Draw i Adobe Photoshop będzie dodatkowym atutem

  • kreatywność, entuzjazm i samodzielność w działaniu

  • umiejętność ustalania priorytetów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca stacjonarna w godzinach 7:30-15:30

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED

  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem: www.zarys.pl

(zanim aplikujesz koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i poznaj nas bliżej)

Przewiń do profilu firmy