Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i promocji szkoleń medycznych

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Brzeska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LUX MED Sp. z o.o.

Brzeska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii promocyjnej i sprzedaży kursów i szkoleń medycznych w social media.

  • Projektowanie i tworzenie materiałów promocyjnych.

  • Aktywne poszukiwanie możliwości dotarcia do nowych grup Klientów, nawiązywanie relacji i efektywne utrzymywanie pozyskanych Klientów.

  • Budowanie długofalowych relacji z Partnerami, Klientami przy współpracy z którymi realizowane są szkolenia medyczne.

  • Obsługa szkoleń i kongresów medycznych.

  • Budowanie baz danych.

  • Inicjowanie i realizacja projektów rozwijających działalność szkoleniową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Znajomość i zrozumienie podstawowych pojęć marketingowych.

  • Znajomość i zrozumienie podstawowych pojęć medycznych.

  • Łatwość pozyskiwania wiedzy w tym zakresie.

  • Znajomość programów do obróbki materiału filmowego i zdjęciowego.

  • Wskazane doświadczenie w dziale promocji i marketingu.

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy.

  • Kreatywność, aktywność w poszukiwaniu rozwiązań.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Duża motywacja do pracy i chęć rozwoju.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie szkoleniowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków