Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu i Promocji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji pracowników na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Wspieramy liderów tego sektora w pozyskiwaniu profesjonalistów na potrzeby marketingu, trade marketingu, badań rynkowych i sprzedaży. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem FMCG rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Klientem HRK jest jeden z liderów w obszarze dystrybucji materiałów wykończeniowych, który współpracuje z partnerami biznesowymi na terenie całej Polski.

miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej (całościowa koordynacja kampanii reklamowych, w tym opracowywanie i zamawianie materiałów promocyjnych)
  • Planowanie i kontrola budżetu marketingowego
  • Ciągłe monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za programy motywacyjne dla partnerów biznesowych firmy (eventy, wyjazdy, komunikacja projektu)

Idealny kandydat posiada:

  • Około 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w marketingu sieci sklepów detalicznych/sieci handlowych/sieci sklepów budowlanych czy tym podobnych
  • Wykształcenie wyższe (w obszarze marketingu)
  • Niszowe podejście do reklamy i promocji
  • Doświadczenie w koordynowaniu programów motywacyjnych (mile widziane)
  • Umiejętności analityczne na wysokim poziomie
  • Pogodne usposobienie, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Praca w miłej okolicy, z dala od zatłoczonych dzielnic biurowych
  • Przyjazna atmosfera pracy w małym, zgranym zespole marketingowym
  • Niezbędne do pracy narzędzia, w tym dostępność firmowego auta służbowego

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się