Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i public relations

Beyond.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Specjalista

Beyond.pl od 2005 r. dostarcza pełen zakres usług infrastruktury IT dla rozwoju biznesu. Firma jest pierwszym polskim neutralnym telekomunikacyjnie centrum danych. Beyond.pl to również lider usług data center i chmury obliczeniowej. Firmę na rynku wyróżnia kompleksowe podejście do obsługi potrzeb IT Klienta.

Zakres obowiązków:

  • planowanie, organizacja, kontrola i raportowanie akcji i kampanii marketingowych,
  • pozyskiwanie i tworzenie materiałów promocyjnych wspierających działania marketingowe i sprzedażowe w kraju oraz za granicą,
  • opracowywanie materiałów marketingowych (katalogi, cenniki, ulotki, etc.),
  • zarządzanie stronami www,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów marketingowych,
  • bieżące prowadzenie działań w social media,
  • tworzenie prezentacji handlowych i redagowanie tekstów prasowych,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża IT),
  • lekkie pióro i umiejętność tworzenia tekstów prasowych,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie,
  • znajomość internetowych narzędzi marketingowych (SEM, email marketing, social media),
  • znajomość narzędzi analitycznych,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel i Word),
  • mile widziana obsługa programów graficznych,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wyjątkową atmosferę pracy,
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy