Ta oferta pracy jest nieaktualna od 677 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu i public relations

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-10-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Beyond.pl od 2005 r. dostarcza pełen zakres usług infrastruktury IT dla rozwoju biznesu. Firma jest pierwszym polskim neutralnym telekomunikacyjnie centrum danych. Beyond.pl to również lider usług data center i chmury obliczeniowej. Firmę na rynku wyróżnia kompleksowe podejście do obsługi potrzeb IT Klienta.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • planowanie, organizacja, kontrola i raportowanie akcji i kampanii marketingowych,
  • pozyskiwanie i tworzenie materiałów promocyjnych wspierających działania marketingowe i sprzedażowe w kraju oraz za granicą,
  • opracowywanie materiałów marketingowych (katalogi, cenniki, ulotki, etc.),
  • zarządzanie stronami www,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów marketingowych,
  • bieżące prowadzenie działań w social media,
  • tworzenie prezentacji handlowych i redagowanie tekstów prasowych,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża IT),
  • lekkie pióro i umiejętność tworzenia tekstów prasowych,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie,
  • znajomość internetowych narzędzi marketingowych (SEM, email marketing, social media),
  • znajomość narzędzi analitycznych,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel i Word),
  • mile widziana obsługa programów graficznych,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wyjątkową atmosferę pracy,
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się