Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i rekrutacji

Centro-chem sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań marketingowych online oraz outdoorowych,

  • Zaopatrywanie firmy w materiały reklamowe,

  • Współpraca z wykonawcami materiałów i treści reklamowych (grafikami, programistami, drukarniami),

  • Współpraca z reklamobiorcami,

  • Aktualizowanie treści na stronie WWW,

  • Prowadzenie profili w mediach społecznościowych,

  • Organizacja imprez firmowych i zabaw okolicznościowych,

  • Rekrutowanie nowych pracowników – tworzenie ogłoszeń, weryfikowanie CV, Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami.

Nasze wymagania

  • Sprawnego i poprawnego tworzenia treści w języku polskim.

  • Pomysłowości, nieszablonowego myślenia, otwartej głowy.

  • Wysokiej kultury osobistej.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

  • Wyczucia estetycznego (mile widziana znajomość obsługi programów graficznych).

  • Sprawnego poruszania się w sieci.

  • Analitycznego myślenia.

  • Wielozadaniowości.

  • Samodzielności.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Dofinansowane wypoczynku wakacyjnego.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Wolne weekendy.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

  • Możliwości rozwoju.

  • Życzliwą, niemal rodzinną atmosferę, którą regularnie poprawiają imprezy firmowe, paczki świąteczne czy wspólne celebrowanie sukcesów firmy.

Centro-chem sp. z o.o. sp.k.

Centro-chem jest jednym z największych dostawców surowców chemicznych w Polsce. Jesteśmy obecni na rynku wiele lat i wypracowaliśmy ugruntowaną pozycję. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym cenimy długofalowe relacje.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu i rekrutacji. Osoby, która zadba o widoczność i wizerunek firmy oraz poszerzanie naszej załogi.