Oferta pracy

SdMiR/11/2020
Celem niniejszego dokumentu jest przedstawienie Państwu informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych przez DCT Gdańsk S.A., 80-601 Gdańsk, ul. Kontenerowa 7 – pełniącego w zakresie niżej opisanym rolę administratora Państwa danych osobowych (dalej „Administrator”, „DCT”) w sposób prosty, zwięzły i przejrzysty. Zestaw podanych tu do Państwa wiadomości informacji odpowiada wymogom unijnego Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679, zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (dalej „RODO”).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
DCT Gdańsk S.A.

Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu / Marketing and Cargo Solutions Specialist

DCT Gdańsk S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 3 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie wizerunku i zarządzanie marką DCT Gdańsk w Polsce i na świecie

  • Udział w projektach z zakresu rozwoju biznesu (cargo solutions)

  • Projektowanie i zakupy materiałów promocyjnych

  • Realizacja badań marketingowych

  • Organizacja eventów, udział w targach i konferencjach

  • Bieżące wsparcie Działu Handlowego w realizacji działań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego,- mile widziane z zakresu transportu i logistyki

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Doskonałych zdolności interpersonalnych

  • Kreatywności

  • Silnej orientacji na cel zgodnie z wyznaczonymi terminami

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka w placówkach Medicover

  • Karta benefitowa/ Karta sportowa/Ubezpieczenie grupowe

  • System premiowy

  • Szkolenia dla pracowników - w tym Program Wdrożeniowy dla nowych pracowników

  • Nagrody jubileuszowe, Nagrody świąteczne

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość rozszerzenia pakietu medycznego dla Ciebie, jak i Twoich bliskich

  • Bonus finansowy za polecenie pracownika do pracy w naszych zespołach

  • Bezpłatny parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

DCT Gdańsk jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu. Terminal DCT, zlokalizowany w samym sercu Morza Bałtyckiego – w Porcie Gdańskim, jest najbardziej wysuniętym na wschód terminalem w zasięgu portów Gdańsk – Le Havre.

Przewiń do profilu firmy