Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i social media

BuscocnceptO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kampanii reklamowych oraz strategii marketingowych (działania marketingowe na rynkach zagranicznych, digital marketing)

  • Wspomaganie działań sprzedażowych

  • Obsługa kont firmowych w social media

  • Kreatywna pomoc w przygotowaniu materiałów reklamowych

  • Tworzenie i zarządzanie treścią strony internetowej

  • Budowanie pozycji firmy w Internecie

  • Wykonywanie prac administracyjnych dotyczących własnego stanowiska pracy

  • Obsługa ogłoszeń na międzynarodowych portalach branżowych

  • Przygotowywanie międzynarodowych treści marketingowych dla dealerów oraz na potrzeby targów branżowych

  • Udział w targach branżowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku, min. 3 lata

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość jednego z wymienionych języków obcych jest dodatkowym atutem: francuski, hiszpański, niemiecki lub włoski

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność

  • Samodzielność

  • Obsługa pakietu MS Office, Word, Excel

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w social media (Linkedin, Facebook, Instagram itp.)

  • Znajomość obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię na atrakcyjnych zasadach

  • Miłą, kameralną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wsparcie merytoryczne

Buscocncept

Investo TM, właściciel marki Busconcept.eu zajmującej się produkcją luksusowych autobusów.

Przewiń do profilu firmy