Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i social media

STOORK sp. z o.o.O firmie

  • Rekreacyjna 5, Lisi Ogon (pow. bydgoski), Bydgoszcz

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii marketingowej firmy celem pozyskiwania nowych Klientów,

  • prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego,

  • prowadzenie profili firmowych w social mediach,

  • tworzenie i realizowanie kampanii reklamowych w social mediach,

  • analizowanie prowadzonych działań sprzedażowych, wdrażanie usprawnień.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym z procesami sprzedaży i marketingiem,

  • znajomość technik i narzędzi marketingu internetowego i rynku e-commerce,

  • umiejętność tworzenia skutecznych kampanii reklamowych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność, kreatywność i samodzielność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagradzania,

  • premie za osiągane cele,

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów,

  • paczki świąteczne, premię roczną, opiekę zdrowotną, udział w wydarzeniach kulturalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalnych

STOORK sp. z o.o.

Stoork Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą.

Dla naszych Klientów z całej Polski oraz rynków zagranicznych świadczymy wyspecjalizowane usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach tj. Cięcie laserowe 2D oraz 3D, spawanie laserowe, wykrawanie, tłoczenie, gięcie, zgrzewanie, spawanie TIG MIG, szlifowanie czy malowanie proszkowe.

Stoork oprócz usług jakie świadczy jest również producentem artykułów metalowych, w których wykorzystuje najnowsze technologie obróbki blach. Mając na względzie chęć stałego rozwoju poszukujemy specjalisty ds. e-marketingu.

W sytuacji gdy szukasz miejsca w którym możesz liczyć na swobodę działania w podejmowaniu decyzji. Chcesz rozwijać swoje umiejętności współpracując z młodym ambitnym zespołem. Nie boisz się sam wyznaczać sobie cele. Wykorzystaj szansę i dołącz do Stoork.

Przewiń do profilu firmy