Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i social media

Beauty inO firmie

  • Pomorska 41, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Beauty in

Pomorska 41

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów marketingowych i ofert dla B2B i B2C

  • opracowywanie contentu do materiałów marketingowych

  • współpraca z grafikiem i copywriterem

  • współpraca przy moderacji stron www

  • działania w sferze marketingu internetowego

  • przygotowywanie raportów efektywności działań marketingowych

  • współpraca z salonami kosmetycznymi /w zakresie wsparcia marketingowego/

  • udział w organizacji imprez targowych, przedsięwzięć marketingowych i PR

Nasze wymagania

  • wykształcenie związane z marketingiem

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu

  • umiejętność samodzielnego przygotowania contentu, w tym przygotowanie grafiki np. w canva

  • umiejętność wykonywania fotografii produktowej będzie dodatkowym atutem

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word), przygotowywanie prezentacji PPT

  • znajomość działań w zakresie e-commerce będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • kreatywność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • pracę wyróżniającą się dużą swobodą i różnorodnością działań marketingowych, za jakie będziesz odpowiedzialny/a

  • zatrudnienie w stabilnej organizacji będącej liderem w branży kosmetyków profesjonalnych

  • umowę o pracę lub B2B

  • możliwość kreatywnego działania w dobrej atmosferze i w dynamicznym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań

  • zniżki na kosmetyki znanych światowych marek

Beauty in

Beauty In jest wyłącznym importerem i dystrybutorem profesjonalnych marek kosmetycznych w segmencie premium: Ericson Laboratoire, Bioline Jato, Depileve, Apilus. Firma istnieje od 1992 roku obsługując salony kosmetyczne, hotele i ośrodki SPA, kliniki medycyny estetycznej, od ponad 2 lat rozwija sprzedaż B2B i B2C w kanale e-commerce.

Przewiń do profilu firmy