Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i social media - motoryzacja

grupa gtO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

grupa gt (dawniej Grupa Tempo) od 20 lat pomaga łączyć pracodawców z kandydatami z całego świata. Prowadzimy działania typu head hunting rekrutując kandydatów szczebla top management, kierowniczego i specjalistycznego w branżach: produkcyjnej, automotive, energetycznej, stalowej

i innych. Pracujemy zgodnie z ideami design-thinking i modelem zero-waste. Nie marnujemy energii, czasu i funduszy. Dostarczamy dopasowanych kandydatów. Szukamy rozwiązań tam, gdzie inni zawiedli.

Nasz klient jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Mazda i Ford. Posiada salony w kilku miastach na terenie Polski Południowej. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową samochodów nowych i używanych. Świadczy również usługi serwisowe. W chwili obecnej poszukuje kreatywnego pasjonata motoryzacji na stanowisko:

Stanowisko zlokalizowane jest w dziale marketingu. Podlega bezpośrednio pod Zarząd
i współpracuje ze wszystkimi działami w organizacji. Dział marketingu jest działem jednoosobowym.

Specjalista ds. marketingu i social media odpowiada za planowanie oraz prowadzenie projektów marketingowych i social media dla całej spółki. Kampanie marketingowe są planowane w oparciu
o budżet roczny, w procentowym podziale na działanie outdoorowe, kampanie online oraz eventy. Duża część działań odbywa się we współpracy z Centralą promowanych marek.

Poszukujemy kandydata, który kreatywnością i poczuciem estetyki wprowadzi wizerunek spółki w inny wymiar. Ważne jest, aby ta osoba swobodnie poruszała się po kanałach społecznościowych (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram etc.) oraz potrafiła tworzyć kampanie streamingowe. Bardzo istotną kwestą jest również pasja do samochodów i szeroko pojętej motoryzacji.

Główne zadania:

  • Prowadzenie szeroko pojętego marketing firmy, na który składa się komunikacja w kanałach Social Media, reklama i PR, kampanie OOH
  • Kreowanie i umacnianie wizerunku firmy oraz produktów w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram etc.)
  • Tworzenie i analizowanie strategii marketingowej, realizowanie planów, zarządzanie budżetem
  • Dbanie o spójność komunikacji w różnych kanałach
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników podejmowanych działań
  • Współtworzenie materiałów reklamowych, POS, redagowanie lub korygowanie tekstów
  • Wspieranie pracy działu handlowego i kreacji produktu
  • Współorganizowanie targów branżowych, eventów, imprez branżowych
  • Współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu trendów obecnych w reklamie i social mediach
  • Znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu online i offline
  • Znajomość specyfiki mediów społecznościowych
  • Doświadczenie w działaniach social media
  • Znajomość bieżących trendów w marketingu i brandingu
  • Znajomość programów graficznych Adobe Ilustrator, Photoshop, CorelDraw
  • Znajomość narzędzi marketingowych (w tym m.in. narzędzia Google, Adwords, SEO, content marketing, itp.)
  • Kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Lekkie pióro
  • Niekonwencjonalne myślenie i podejście do wyzwań, inicjatywa i otwartość
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B (zależy od preferencji kandydata)
  • Wynagrodzenie zasadnicze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System pracy zadaniowy, stacjonarny.
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj z zaznaczeniem numeru referencyjnego.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Grupa Tempo s.c. z siedzibą w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 7, 44-100 Gliwice, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy