Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i social media

SILVER MOUNTAIN RESORT OPERATOR sp. z o.o. sp. k.

  • Szklarska Poręba

    Szklarska Poręba, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja wszelkiego rodzaju materiałów marketingowo-promocyjnych na potrzeby poszczególnych działów hotelu wg wymagań brandu,

  • Tworzenie komunikacji w social media: planowanie, aktualizacja i tworzenie contentu.

  • Wsparcie w przygotowaniu planów komunikacji w mediach społecznościowych.

  • Koordynacja przygotowania treści (wideo, animacji i grafik statycznych) oraz zapewnienie terminowej publikacji,

  • Zarządzanie stroną www, w tym aktualizacja treści, kreowanie i redagowanie contentu, w tym także wersji językowych.

  • Przygotowywanie materiałów foto-video na potrzeby strony www,

  • Monitorowanie i raportowanie efektywności komunikacji w mediach społecznościowych oraz aktywności konkurencji wraz z rekomendacjami,

  • Planowanie i realizacja działań marketingowo-promocyjnych hotelu, w tym współpraca z dostawcami i podwykonawcami,

  • Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych i wizerunkowych,

  • Tworzenie prezentacji opisujących projekty marketingowe,

  • Planowanie i koordynacja eventów specjalnych i wydarzeń w hotelu,

  • Realizacja działań zgodnie z założonym budżetem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: marketing, komunikacja marketingowa, PR,

  • 2 letnie doświadczenie pracy w dziale marketingu,

  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania i realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych,

  • Bardzo dobra umiejętność redagowania tekstów z przeznaczeniem do komunikacji w mediach społecznościowych oraz na stronę www,

  • Znajomość narzędzi marketingowych, w tym content marketing, brand marketing, online marketing,

  • Mile widziane doświadczenie pracy w hotelarstwie 4*/5*,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie,

  • Umiejętność planowania, analitycznego myślenia oraz organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu,

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

  • Kreatywność oraz aktywność w poszukiwaniu inspiracji i tematów na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu i w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Zniżki do 50 % na zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris,

  • Zniżki do 50 % na pobyt w obiektach marki Górskie Resorty,

  • Zniżki do 50 % na korzystanie z części gastronomicznej obiektu.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • posiłki pracownicze

  • Bezpłatny kurs języka angielskiego w trakcie godzin pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments to nowoczesne obiekty, położone w centrum Szklarskiej Poręby. Kompleks dysponuje prawie 150 pokojami oraz 194 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

Przewiń do profilu firmy