Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i social media

WALLCOLORSO firmie

  • Przemysłowa 8, Trzebinia
    Trzebinia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WALLCOLORS

Przemysłowa 8

Trzebinia

Twój zakres obowiązków

  • Planujesz i prowadzisz działania w social media (Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube),

  • Przygotowujesz biznesowe treści reklamowe i informacyjne oraz komunikację skierowaną do mediów społecznościowych,

  • Planujesz, tworzysz oraz kontrolujesz realizację promocji i kampanii reklamowych online,

  • Kreujesz autorskie treści, takie jak wywiady czy transmisje live,

  • Wyszukujesz trendy i inicjujesz aktywności w obszarze marketingu i social media,

  • Realizujesz zadania samodzielnie lub we współpracy z zespołem, zależnie od stopnia skomplikowania projektu,

  • Masz stały kontakt z wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia odpowiedniej reprezentacji marketingowej prowadzonych działań,

  • Bieżąca analiza i monitoring trendów z zakresu home decor.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (optymalnie w branży home decor)

  • Wiedza z zakresu e-marketingu i praktycznej znajomości social mediów

  • Doświadczenie w copywritingu

  • Biegła komunikacja języku polskim i angielskim

  • Umiejętności analityczne

  • Chęci rozwoju, nastawienia na cel, kreatywności i miłości do social media <3

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas

  • Premie i nagrody finansowe

  • Komfortowe warunki pracy

  • Stabilna pozycja rynkowa firmy

  • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół

  • Doskonalenie - udział w interesujących projektach i szkoleniach

  • Warunki zatrudnienia - umowa o pracę

WALLCOLORS

Wallcolors to miejsce, w którym tworzymy dekoracje ścienne do domu. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim i zagranicznym. Poszukujemy kreatywnej osoby dla której komunikacja marketingowa e-commerce oraz social-media to pasja.

Jeżeli jesteś taką osobą dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy