Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i Social Media

ENDOO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ENDO

Warszawa

Endo to niezwykła firma (na rynku odzieży dziecięcej), która od trzydziestu lat produkuje ubranka dla dzieci i niezmiennie zachwyca. Ale Endo to coś więcej niż ubranka – to wyjątkowe połączenie sztuki z codziennością, to sposób na lepsze bycie razem dorosłych i najmłodszych.
Każde dziecko chciałoby, żeby jego mama, tata, ciocia lub wujek pracowali w tak magicznym miejscu!

Marka Endo poszukuje kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SOCIAL MEDIA

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu oraz realizacja strategii marketingowej marki;
  • odpowiedzialność za tworzenie kalendarza marketingowego;
  • aktywne proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę jakości kanału e-commerce oraz zwiększenie sprzedaży;
  • odpowiedzialność za prowadzenie i optymalizację kampanii reklamowych w mediach społecznościowych;
  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych;
  • tworzenie i publikacja contentu w mediach społecznościowych oraz tworzenie tekstów na potrzeby działań marketingowych;
  • reagowanie na wiadomości i komentarze użytkowników;
  • współpraca z infuencerami;
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi nad realizacją oraz optymalizacją działań mediowych;
  • tworzenie treści na bloga;
  • przygotowanie raportów z wynikami działań marketingowych;
  • monitorowanie działań konkurencji, rynku oraz trendów w obszarze e-commerce;
  • dbanie o spójność komunikacji marki.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie, mile widziane w obszarze e-commerce, nowych technologii;
  • doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu internetowego i mediach społecznościowych;
  • doświadczenie w tworzeniu tekstów na potrzeby marketingu i reklamy;
  • praktyczna znajomość i umiejętność poruszania się w systemach zarządzania treścią (CMS);
  • znajomość pakietu MS Office z podstawowymi funkcjonalnościami;
  • znajomość narzędzi E-mail Marketing i Marketing Automation;
  • znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania Google Analytics, Facebook Ads, mechanizmów SEO/SEM oraz narzędzi do monitorowania i analizy social media;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • kreatywność i pozytywne nastawienie;
  • umie (i lubi!) pracować w zespole;
  • chęć rozwoju osobistego;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży odzieżowej.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze (nie jesteśmy korporacją);
  • wpływ na realny rozwój firmy i jej działania;
  • pełen etat;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B;
  • rabaty pracownicze na zakupy w naszym sklepie.

Bo Specjalista ds. marketingu w ENDO będzie pracował dla niezwykłej marki o ugruntowanej pozycji na rynku odzieży dziecięcej z możliwością ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego. Bo Specjalista ds. marketingu będzie pracował w młodym, kreatywnym zespole, który z pasją podchodzi do swoich codziennych zadań. Bo Specjalista ds. marketingu ENDO otrzyma dobre wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV z aktualnym zdjęciem w jednym pliku załącznika (format .doc lub .pdf np. jan_kowalski.doc) za pomocą przycisku Aplikuj.

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą dn.29.08.07 o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883).

Ogłoszenie archiwalne