Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i social media

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.O firmie

  • Szlachecka 45, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.

Szlachecka 45

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywaniem i prowadzeniem akcji marketingowych przy współpracy z działem sprzedaży

  • Tworzenie marketingu ekologicznego, inicjowanie i prezentowanie produktów BIO

  • Opracowaniem materiałów reklamowych i promocyjnych, tworzeniem i redagowaniem tekstów marketingowych i PR

  • Prowadzenie i redagowanie gazety firmowej

  • Prowadzenie kanałów komunikacji społecznościowej oraz stron internetowych

  • Śledzenie trendów, proponowanie nowych kreatywnych rozwiązań

  • Samodzielność w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG min.1 rok- w B2C

  • Praktyka zawodowa w obszarze marketingu proekologicznego

  • Zamiłowanie do fotografii

  • Umiejętności kulinarne i kochać jedzenie

  • Poczucie estetyki i znajomości trendów w zakresie grafiki reklamowej

  • Zainteresowanie produktem BIO

  • Znajomość programów komputerowych do obróbki zdjęć na potrzeby mediów społecznościowych

  • Znajomość programów: Microsoft Word, Power Point, Photoshop, Corel

  • Rozwijanie poziomu świadomości ekologicznej klientów (konsumentów)

  • Opracowywanie i tworzenie projektów graficznych

  • Swobodne redagowanie tekstów marketingowych ,tzw. ‘’ lekkie pióro’’

  • Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

  • Wzmacnianie obrazu marki w świadomości odbiorców

  • Osoba kreatywna, posiadająca głowę pełną pomysłów oraz umiejętność szukania niestandardowych rozwiązań

  • Zorientowanie na nowe trendy ekologiczne

  • Elastyczność z zapałem do pracy

  • Komunikatywność, umiejętność jasnego wyrażania myśli i prezentowania ich

  • Energiczność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Zaangażowanie w swoją pracę

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie na wiele lat

  • Pracę pełną wyzwań z możliwością realizacji autorskich pomysłów

  • Zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę

  • Codziennie pracę przy aromacie kawy i pieczywa

Galeria Wypieków to rodzinna, warszawska piekarnia działająca od 1945 roku.

Dla nas wypiekanie chleba to coś znacznie więcej niż produkcja dobrego pieczywa, to praca, z której czerpiemy prawdziwą satysfakcję.

Galeria Wypieków to jednak przede wszystkim zgrany team, którego zaangażowanie i ciężka praca doprowadza do sukcesów.

Przewiń do profilu firmy