Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu i social media

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.

Szlachecka 45

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywaniem i prowadzeniem akcji marketingowych przy współpracy z działem sprzedaży
  • Tworzenie marketingu ekologicznego, inicjowanie i prezentowanie produktów BIO
  • Opracowaniem materiałów reklamowych i promocyjnych, tworzeniem i redagowaniem tekstów marketingowych i PR
  • Prowadzenie i redagowanie gazety firmowej
  • Prowadzenie kanałów komunikacji społecznościowej oraz stron internetowych
  • Śledzenie trendów, proponowanie nowych kreatywnych rozwiązań
  • Samodzielność w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG min.1 rok- w B2C
  • Praktyka zawodowa w obszarze marketingu proekologicznego
  • Zamiłowanie do fotografii
  • Umiejętności kulinarne i kochać jedzenie
  • Poczucie estetyki i znajomości trendów w zakresie grafiki reklamowej
  • Zainteresowanie produktem BIO
  • Znajomość programów komputerowych do obróbki zdjęć na potrzeby mediów społecznościowych
  • Znajomość programów: Microsoft Word, Power Point, Photoshop, Corel
  • Rozwijanie poziomu świadomości ekologicznej klientów (konsumentów)
  • Opracowywanie i tworzenie projektów graficznych
  • Swobodne redagowanie tekstów marketingowych ,tzw. ‘’ lekkie pióro’’
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Wzmacnianie obrazu marki w świadomości odbiorców
  • Osoba kreatywna, posiadająca głowę pełną pomysłów oraz umiejętność szukania niestandardowych rozwiązań
  • Zorientowanie na nowe trendy ekologiczne
  • Elastyczność z zapałem do pracy
  • Komunikatywność, umiejętność jasnego wyrażania myśli i prezentowania ich
  • Energiczność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Zaangażowanie w swoją pracę

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie na wiele lat
  • Pracę pełną wyzwań z możliwością realizacji autorskich pomysłów
  • Zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę
  • Codziennie pracę przy aromacie kawy i pieczywa

Galeria Wypieków to rodzinna, warszawska piekarnia działająca od 1945 roku.

Dla nas wypiekanie chleba to coś znacznie więcej niż produkcja dobrego pieczywa, to praca, z której czerpiemy prawdziwą satysfakcję.

Galeria Wypieków to jednak przede wszystkim zgrany team, którego zaangażowanie i ciężka praca doprowadza do sukcesów.

Specjalista ds. marketingu i social media, Szlachecka 45, Warszawa