Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i social media

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "DANEX" sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i koordynacja prac projektowych dot. bieżących i nowych produktów

  • Współpraca z agencjami kreatywnymi i drukarniami w zakresie tworzenia materiałów marketingowych (opakowania produktów, materiały POS/Digital)

  • Zarządzanie profilami marek w mediach społecznościowych (ustalanie harmonogramu z resztą zespołu, copywriting, publikacja postów, zarządzanie kampaniami reklamowymi, raportowanie) Instagram, Facebook

  • Inicjowanie i podtrzymywanie kontaktu z mediami, influencerami, Youtuberami

  • Nadzór nad pracą zespołu kreatywnego i agencji, z którymi współpracujemy

  • Zarządzanie stroną internetową, w tym sklepem online (publikacja materiałów, współpraca z agencją SEO, uzupełnianie stanów, tworzenie opisów i kart produktów)

  • Koordynacja prac projektowych dla marek własnych klientów

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w pracy w marketingu (dział marketingu, agencja reklamowa, itp.). - warunek konieczny

  • Kreatywności i lekkiego pióra

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Terminowości i rzetelności w powierzonych zadaniach

  • Doświadczenia w zarządzaniu kampaniami w mediach społecznościowych

  • Znajomości środowiska Wordpress

  • Podstawowej znajomości programów graficznych

To oferujemy

  • Wsparcie i pomoc we wdrażaniu Twoich pomysłów

  • Ciągłe wyzwania i możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Dużą samodzielność w pracy oraz realny wpływ na strategię prowadzonych działań

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania w pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "DANEX" sp. z o.o. sp. k.

W branży FMCG działamy od 1995 roku, zatrudniając dziś 350 osób.

Od tego czasu zrealizowaliśmy setki projektów, a nasze produkty dystrybuujemy na cały świat.

Obecnie poszukujemy osoby, która zasili nasze szeregi na stanowisku: Specjalista ds. marketingu i social media.

Przewiń do profilu firmy