Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży - Automatyka Budynków

ABB Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży rozwiązań automatyki budynkowej w sektorze budownictwa

  • komercyjnego i rezydencjonalnego;

  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie i koordynacja negocjacji handlowych;

  • Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych rozwiązań;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;

  • Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;

  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla klientów;

  • Udział w organizacji szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane elektryczne;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji

  • handlowych;

  • Samodzielność, otwartość i dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Phone Screening

2

Interview with Recruiter and / or Manager

3

* Additional technical / language check

4

Congrats!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing produktów oraz systemów automatyki budynkowej. Lokalizacja: Poznań / Wrocław.

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Przewiń do profilu firmy