Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży e-commerce

Practic

Practic

499A

Targowisko (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aukcji / ofert na allegro ebay amazon oraz na innych platformach marketplace

  • obsługa marketingowa, wykonywanie zdjęć produktowych, infografik,

  • opieka nad atrakcyjnością i aktualnością oferty w sklepie internetowym oraz na aukcjach,

  • tworzenie opisów produktów na potrzeby sklepu internetowego oraz ich optymalizacja pod kątem wyszukiwarek,

  • analizowanie i optymalizowanie aukcji, prowadzenie kampanii i promocji produktów

  • monitorowanie konkurencji i trendów

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku w sprzedaży internetowej

  • znajomości platform sprzedażowych (allegro, amazon,)

  • kreatywności analitycznego myślenia

Mile widziane

  • znajomość narzędzi analitycznych,

  • znajomość BaseLinkera,

  • znajomość języka angielskiego,

  • orientacja na realizację celów,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy

  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • narzędzia adekwatne do zajmowanego stanowiska + dodatkowe benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Practic

Practic Sp. z o.o.s.k.a.to producent i dystrybutor jakościowych kolekcji akcesoriów kuchennych wykonanych z tworzywa oraz kolekcji z drewna i metalu. Nasze kolekcje przeznaczone są dla klientów, którzy cenią sobie trendy i nowoczesność i dla których ważna jest troska o zrównoważony rozwój planety. Corocznie poszerzamy swoją gamę produktów o nowe rozwiązania oraz zdobywamy nowe rynki zbytu. Jesteśmy obecni już w ponad 20 krajach.

Przewiń do profilu firmy