Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Pre-Fabrykat sp. z o.o.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie treścią i grafiką firmowych witryn, kanałów social media (copywriting, grafika) dotyczących profilu działalności firmy

  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami w zakresie web, druku, grafiki

  • Tworzenie treści na potrzeby wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji

  • Zarządzanie produkcją foto i wideo

  • Wsparcie marketingowe, opracowywanie i realizacja materiałów marketingowych oraz PR dla marki

  • Obsługa sprzedaży inwestycji własnych, obsługa klientów indywidualnych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie związane z marketingiem, sprzedażą lub doświadczenie zawodowe w marketingu

  • Umiejętność tworzenia tekstów na potrzeby różnych kanałów komunikacji

  • Doświadczenie w copywriting i content writing

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie we współpracy z drukarniami, grafikami

  • Swoboda w korzystaniu z nowych technologii

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w firmie budowlanej, znajomość rynku budowlanego

  • Znajomość technik sprzedażowych

  • Znajomość pakietu Adobe Photoshop, Corel Draw lub innego graficznego

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym, nowopowstającym stanowisku

  • Naprawdę fajną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Udział w ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Cześć! Jesteśmy generalnym wykonawcą robót budowlanych. Nazywamy się Pre-Fabrykat Sp. z o.o. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie wyceny, projektu i budowy obiektów, głównie na Dolnym Śląsku. Zajmujemy się realizacją dużych inwestycji w sektorze publicznym i prywatnym. Jako deweloper, stawiamy też na własne pomysły. Tak się składa, że mamy wiele pomysłów, ale brakuje nam czasu na ich realizację, dlatego szukamy ciekawej osoby, na nowopowstające stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i Sprzedaży, która ogarnie to wszystko.

miejsce pracy: siedziba firmy, Miłków k. Karpacza

Przewiń do profilu firmy

Dla nas najważniejsze jest, żeby dana osoba była:

• Sympatyczna i uśmiechnięta

• Zaangażowana, identyfikująca się z celami firmy

• Komunikatywna, łatwo nawiązująca kontakty interpersonalne

• Samodzielna i skuteczna w realizacji powierzonych zadań

• Pomysłowa i kreatywna

….ale także cechowała się precyzją i dokładnością.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.