Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Rabat Detal Sp. z o.o.O firmie

  • Kossutha 6, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rabat Detal Sp. z o.o.

Kossutha 6

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja konferencji handlowych,

  • Kreowanie oferty materiałów reklamowych firmy – katalogi, prezentacje,

  • Współpraca z agencjami, drukarniami oraz mediami,

  • Tworzenie i realizacja akcji marketingowych – konkursów, programów lojalnościowych,

  • Kreowanie strony internetowej,

  • Cykliczne przygotowywanie materiałów informacyjnych firmy,

  • Tworzenie zestawień i raportów,

  • Redagowanie treści na stronę www oraz pism branżowych,

  • Sprzedaż powierzchni reklamowych,

  • Realizacja budżetów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość programów graficznych mile widziana,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale marketingu,

  • Kreatywność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności oraz doświadczenie dotyczące przygotowywania i redagowania tekstów m.in. do prasy branżowej,

  • Podstawowa umiejętność negocjacji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizacji zadań,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Szkolenia zapewniające rozwój osobisty.

Polska Sieć Franczyzowa Rabat Detal zatrudni doświadczonego w branży managera na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, ul. Kossutha 6

Przewiń do profilu firmy