Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Producent suplementów diety  w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Praca w siedzibie firmy w Mielcu,
  • Samodzielna, kompleksowa realizacja zadań z zakresu marketingu i sprzedaży,
  • Współpraca z agencjami i firmami zewnętrznymi,
  • Prowadzenie analiz, w tym monitorowanie sprzedaży i działań konkurencji,
  • Wykonywanie innych zadań wynikających z codziennej pracy zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Pomysłowość, kreatywność, nieszablonowy sposób myślenia,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość zagadnień marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy