Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

DOLMEB Sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa 25, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DOLMEB Sp. z o.o.

Stalowa 25

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej we wszystkich kanałach sprzedaży,

  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • rozwój sprzedaży poprzez Internet

  • budowanie i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy

  • bieżąca obsługa Klienta, również potencjalnego, w porozumieniu z kierownictwem działu

  • opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i produktowych,

  • prowadzenie profilu firmowego w social media,

  • prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów,

  • uczestnictwo w zespołach projektowych wdrażających nowe projekty

  • aktualizacja cenników

  • realizacja zamówień

  • przygotowanie i udział w targach branżowych

  • budowanie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (marketing, reklama, zarządzanie lub doświadczenie w sprzedaży),

  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,

  • min. trzy letnie doświadczenie w sprzedaży dla biznesu (firmy) lub w dziale marketingu

  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,

  • wiedza i doświadczenie marketingowe

  • dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i nastawienie na realizację celów sprzedażowych firmy,

  • determinacja w dążeniu do celu i realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny

  • znajomość języka niemieckiego stanowi dodatkowy atut

  • obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel) lub Open Office

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka kultury osobista

  • prawo jazdy,

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwości zawodowego rozwoju

  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych

  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 250 osób. Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych, a naszym strategicznym klientem jest IKEA, znana z wysokich wymagań dotyczących produkowanych wyrobów. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która stawia sobie wysokie wymagania odnośnie jakości, ceny i terminowości realizowanych zamówień.

Przewiń do profilu firmy