Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

GATE-SOFTWARE SP. Z O.O.

  • Przemysłowa 10, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Przemysłowa 10

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań performance marketingowych ukierunkowanych na pozyskiwanie biznesowych leadów sprzedażowych

  • Budowanie baz prospektów do kampanii prospectingowych

  • Tworzenie dobrej jakości tekstów sprzedażowych, materiałów marketingowych, artykułów branżowych i case study

  • Obsługa i konfiguracja programów do marketing automation

  • Tworzenie kampanii newsletterowych

  • Działania w mediach społecznościowych

  • Opracowywanie podstawowych materiałów graficznych

  • Współpraca i stała komunikacja z działem sprzedaży

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Analiza i raportowanie efektywności działań oraz proponowanie kierunków wzrostu

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Język angielski na poziomie min. B2

  • Znajomość narzędzi do marketing automation (np. Zapier)

  • Znajomość narzędzi i zasad content marketingu

  • Znajomość zagadnień z obszaru marketingu online (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads, remarketing, mailingi) oraz analityki internetowej

  • Doświadczenie w generowaniu leadów sprzedażowych

  • Umiejętność zarządzania czasem i planowania pracy

  • Wiedza z zakresu IT i nowych technologii oraz chęć rozwoju w tych obszarach

  • Silnie rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Dofinansowanie do karty Multisport i prywatnego ubezpieczenia medycznego

  • Wsparcie i szkolenie w pierwszych miesiącach pracy (materiały, mentoring, kursy, literaturę)

  • Jasną, spersonalizowaną ścieżkę kariery

  • Możliwość dzielenia się wiedzą na forum firmy oraz na konferencjach branżowych

  • Refundowane szkolenia i kursy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej (dwa razy w tygodniu praca z naszego biura w Tarnowie)

Opis stanowiska

Poszukujemy Marketing & Sales Specjalisty, który dołączy do zespołu Gate-Software, gdzie zabezpieczamy ciągłość sprzedaży online przez skuteczną opiekę techniczną.

Będziesz pracował przy tworzeniu strategii marketingowej firmy oraz wdrażał nowoczesne narzędzia wsparcia sprzedaży B2B. Umożliwimy Ci rozwój w obszarze zarządzania treściami biznesowymi oraz działaniami inbound i outbound marketingu.

Gate-Software Sp. z o.o. od 2015 zajmuje się budowaniem i rozwijaniem sklepów internetowych w modelu Business-2-Business i Business-2-Client. Tarnowska firma oferuje szeroki zakres usług związanych z zakupami online - kreowanie, utrzymanie sklepów, konsulting, zwiększenie sprzedaży oraz leasing pracowniczy w różnych technologiach na rynku Polskim oraz w Europie. Firma zatrudnia obecnie ponad 30 specjalistów.

Przewiń do profilu firmy