Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Biuro podróży Unique Moments  Sp. z o.o. z powodzeniem działające na rynku od 2007 r., specjalizuje się w organizacji wyjazdów egzotycznych „szytych na miarę” na Malediwy, Mauritius, Bali i Seszele oraz w inne egzotyczne kierunki.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

    Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • aktywny udział w tworzeniu nowych produktów turystycznych
    • czynny udział przy współtworzeniu strategii marketingowej produktów Biura
    • przygotowywanie ofert i programów wyjazdów dla wymagających Klientów
    • telefoniczna i mailowa obsługa Klienta
    • codzienny kontakt z zagranicznymi kontrahentami
    • analiza rynku turystycznego

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • kreatywność i elastyczność w pracy
    • entuzjazm i zamiłowanie do podróży
    • min. 1 rok doświadczenia w kontaktach z Klientami
    • wysoka kultura osobista
    • inicjatywa do własnych pomysłów
    • dokładność, rzetelność, sumienność
    • dobra znajomość pakietu MS Office oraz internetu
    • mile widziane doświadczenie w turystyce, e-marketingu i e-pr

    Oferujemy:

    • ambitne zadania i samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
    • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + prowizja) w wys. 1800 – 6000* zł/ NETTO miesięcznie

    * - wyższe wynagrodzenie jest możliwe do osiągnięcia po 6 miesiącach od rozpoczęcia zatrudnienia

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy
    przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    www.bali24.pl | www.malediwy24.pl
    www.seszele24.pl | www.mauritius24.pl