Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i szkoleń (k/m)

UZIN UTZ POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzyńska 287, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UZIN UTZ POLSKA Sp. z o.o.

Jaworzyńska 287

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści marketingowych na potrzeby stron internetowych i social mediów

  • Utrzymywanie stron internetowych, profili społecznościowych oraz kanału YoTube

  • Zlecanie i koordynacja prac podwykonawców ( np. grafików, agencji PR, fotografa)

  • Śledzenie trendów w komunikacji online i social media;

  • Zarządzanie i redagowanie kampaniami mailingowymi i newsletterami

  • Planowanie i realizacja działań reklamowych i promocyjnych - opracowanie ulotek, katalogów, folderów, cenników

  • Opieka nad centrum szkoleniowym - organizacja szkoleń, eventów, warsztatów, współpraca z partnerami biznesowymi

  • Wsparcie działu PM w codziennych zadaniach i projektach,

  • Współpraca z działem handlowym, księgowością

  • Tworzenie i pielęgnowanie bazy produktowej

  • Zamawianie oraz wysyłka materiałów reklamowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku marketing, reklama, dziennikarstwo

  • Znajomość w stopniu biegłym j. angielski, i/lub j. niemiecki będzie dodatkowym atutem

  • Łatwość pisania i redagowania tekstów

  • Co najmniej roczne doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenia w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych

  • Znajomość narzędzi marketingowych, m.in Facebook Business Manager, Google Analytics

  • Umiejętność koordynowania wielu projektów

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i rzetelność w pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku w ramach działania międzynarodowego koncernu UZIN UTZ AG

  • Dostęp do pakietu benefitów pracowniczych (m. in. opieka medyczna, karta MULTISPORT, nauka języka angielskiego)

  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin oraz Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

Firma UZIN Utz Polska jest spółką należąca do międzynarodowego koncernu UZIN UTZ AG. Na rynku polskim jest już obecna od 25 lat. Dla montażystów wykładzin i parkietów na całym świecie grupa UZIN jest synonimem nowatorskich rozwiązań oraz doskonałej jakości produktów do układania podłóg.

Przewiń do profilu firmy