Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i umów w firmie turystycznej

FUNDACJA-"ŚRODOWISKO WYBRZEŻA"O firmie

  • Joachima Lelewela 8A
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FUNDACJA-"ŚRODOWISKO WYBRZEŻA"

Joachima Lelewela 8A

Szczecin

TWOJE ZADANIA:

  • tworzenia umów na określonych wzorach
  • sporządzanie, weryfikowanie i kompletowanie potrzebnych dokumentów
  • prowadzenie rozmów w tym zakresie z klientem celem ustalenia warunków ( szczegółów) umowy
  • rozpatrywania reklamacji, tworzenie tabeli wpłat
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami, kontakt telefoniczny i mailowy
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe mile widziane kierunkowe z elementami prawa  (np. prawo i administracja, zarządzanie i prawo w biznesie)
  • Zdolności organizacyjne, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole i efektywna organizacja pracy własnej
  • praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel)
  • komunikatywność, sumienność, dyspozycyjność
  • doświadczenia w branży marketingowej lub sprzedażowej
  • prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • nowe wyzwania w dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne