Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i wsparcia zarządu

ANABO Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Anabo Sp. z o.o. jest koncesjonerem samochodów RENAULT i DACIA. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych. Od samego początku przywiązywaliśmy wielką wagę do jakości świadczonych usług oraz fachowców i sympatycznej obsługi klientów w poczuciu odpowiedzialności i uczciwości.

Opis stanowiska:

  • planowanie, koordynowanie i realizacja działań marketingowych
  • wdrażanie rozwiązań związanych z budowaniem rozpoznawalności marki i ugruntowania silnej pozycji na rynku
  • monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych
  • organizacje eventów, śniadań biznesowych
  • reklama prasowa, radiowa
  • obsługa strony internetowej
  • prowadzenie akcji w social mediach / prowadzenie strony internetowej / Facebook / Instagram / Youtube,
  • dbałość o wizerunek firmy
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne działań zarządu
  • inne prace zlecane przez Zarząd

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaradność
  • kreatywność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • wyczucie smaku i estetyki
  • dyspozycyjność
  • umiejętność redagowania tekstów marketingowych
  • dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku
  • chęć doskonalenia się poprzez szkolenia/warsztaty

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne
  • zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Ogłoszenie archiwalne