Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

AMSO s.c.

  • Balice (pow. krakowski)

    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja kanału e-mail marketing

  • Tworzenie kontentu do mediów społecznościowych

  • Uczestniczenie w rozwoju performance marketingu (Google Ads oraz Facebook Ads)

  • Wsparcie dział SEO i e-commerce

  • Pisanie i publikowanie treści w mediach i na blogu

  • Współpraca z sieciami afiliacyjnymi

  • Analiza ruchu na stronie www i proponowanie zmian pod kątem UX

  • Oraz wiele innych :)

Nasze wymagania

  • Ogólna wiedza dot. marketingu

  • Znajomość narzędzi marketingowych

  • Minimum sześć miesięcy doświadczenia w marketingu internetowym

  • Chęci do nauki

  • Pasja do marketingu

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju wielu kanałów digitalowych

  • Realizację autorskich pomysłów

  • Płynne wdrożenie w zakres obowiązków

  • Brak nudy i monotonii

  • Wynagrodzenie oparte o dowolną formę zatrudnienia (umowa pracę, kontrakt B2B)

  • System premiowy po okresie próbnym (2 miesiące)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karta Multisport

AMSO s.c.

Co robimy?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Jesteśmy otwarci na pozytywne osoby, które chcą uczestniczyć w rozwoju platformy e-commerce!

Uważasz, że pasujesz do naszego zespołu? Kręci Cię marketing? Aplikuj śmiało! Czekamy właśnie na Ciebie :)