Specjalista ds.Marketingu Internetowego

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aventus Group Sp. z o.o. to firma z branży FinTech. Świadczymy usługi finansowe w zaufany, prosty i
    szybki sposób, w oparciu o nowoczesne narzędzia online.

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie kampanii marketingowych email, sms, facebook, adwords
    • Przygotowywanie analiz i raportów z przeprowadzonych kampanii
    • Nadzór nad funkcjonowaniem kampanii w programach partnerskich
    • Udział w realizacji nowych projektów marketingowych
    • Rozwijanie i zarządzanie bazą danych klientów
    • Pomoc w innych działaniach marketingowych związanych z promocją firmy w sieci i pozyskaniem nowych klientów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe na kierunkach marketing lub powiązane
    • Mile widziane doświadczenie w marketingu internetowym / ecommerce
    • Dobra znajomość MS Excel, narzędzi marketingowych, Google analytics, Google adwords
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

     Oferujemy:

    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie o bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej wśród wysokiej klasy specjalistów
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych.

    Prosimy o zawarcie następujących klauzul:

    Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, jak i pozyskanych w przyszłości na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Jestem świadoma/-my, że zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, niepodlegania profilowaniu, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia żądania usunięcia moich danych, które to uprawnienia przysługują mi w stosunku do wymienionej Spółki.”

    Jeśli chcesz, aby po zakończeniu aktualnego procesu rekrutacji, Twój dokument aplikacyjny CV pozostał w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, dodatkowo zamieść w swoich dokumentach poniższą zgodę:

    „Dodatkowo wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w obecnych i przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej oraz przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy.”

    Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych twoich danych jest Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (15-888) przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U.2018.108 t.j. z dnia 2018.01.12) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane kandydatów będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Wcześniejsze zgłoszenie żądania usunięcia danych przez kandydata oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.