Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

    Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków:

    • administrowanie stroną internetową oraz profilami firmy w mediach społecznościowych (facebook, instagram, youtube),
    • opracowywanie treści zamieszczanych na stronie i w mediach społecznościowych (facebook, instagram, youtube),
    • koordynowanie i optymalizacja działań promocyjnych on-line,
    • wdrażanie narzędzi ułatwiających działania marketingowe on-line,
    • raportowanie efektów prowadzonych działań,
    • monitorowanie działań marketingowych konkurencji i trendów na rynku,
    • tworzenie grafiki na stronę internetową i na potrzeby mediów społecznościowych,
    • realizacja innych zadań wynikających z pracy działu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane związane z marketingiem, PR lub pokrewne,
    • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego, znajomość platformy WordPress Google Adwords, Google Analitics i innych narzędzi wykorzystywanych w marketingu on-line (m.in. WEBPOZYCJA, Semstorm, Google Search Console, Google Trends),
    • znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego,
    • umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe,
    • kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań,
    • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
    • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office,
    • znajomość programów graficznych,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość branży medycznej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • stabilne i atrakcyjne warunki pracy.

    CV prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BetaMed S.A. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

    bottom