Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu internetowego - dział IT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma CHEMITECH Sp. z o.o.
    działająca od 1994 roku na rynku chemii profesjonalnej i środków higienicznych
    dla przemysłu i instytucji poszukuje kandydata na stanowisko:

    Specjalista ds. marketingu internetowego (dział IT)
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie profilów na portalach społecznościowych typu Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, YouTube (publikowanie zdjęć i filmów, skuteczne pozyskiwanie nowych obserwujących)
    • publikacja treści na stronach internetowych, mediach społecznościowych oraz portalach zewnętrznych
    • przygotowanie ciekawych treści na stronę internetową, bloga lub do newslettera, opisów produktowych
    • aktualizacja treści i produktów w sklepie internetowym
    • kreowanie wizerunku firmy w sieci (media społecznościowe, serwisy branżowe)
    • analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji
    • współpraca z grafikami, dostawcami usług, portalami branżowymi, itp.
    • ścisła współpraca z działem handlowym w celu integrowania działań online z marketingiem tradycyjnym
    • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu ulepszania procesu obsługi klienta oraz rozwoju sklepu internetowego

    Wymagania:

    • znajomość systemów reklamy online (np. Facebook Ads, Google AdWords)
    • praktyczna znajomości kanałów social media (Facebook, LinkedIn, You Tube, etc.)
    • wiedzy o aktualnych trendach w e- marketingu i e-commerce
    • umiejętności przygotowania treści marketingowych
    • samodzielności w działaniu
    • inicjatywa oraz zaangażowanie
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność, rzetelność i dobra organizacja pracy
    • bardzo dobra znajomość MS Office
    • komunikatywność i pozytywne nastawienie do klienta
    • znajomość j. angielskiego
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość programu Comarch XL będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • premie w zależności od osiąganych wyników i Twojego zaangażowania
    • realny wpływ na bieżącą i przyszłą sprzedaż w kanale online
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
    • możliwości rozwoju
    • prywatną opiekę medyczną
    • pakiet ubezpieczeń grupowych
    • zapewniamy miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
    Dokumenty zawierające CV i list motywacyjny  prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem miejsca pracy odpowiedniego rejonu.