Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego / e-commerce

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • Traugutta 115c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Podnoszenie Customer Experience – np. poprzez testy A/B, analizę zachowań użytkowników, ankiety konsumenckie, itd.

  • Zarządzanie platformami sprzedaży online B2C i B2B

  • Współpraca z partnerami np. sieciami afiliacyjnymi, reklamodawcami, dostawcami leadów

  • Tworzenie raportów oraz badanie efektywności realizowanych kampanii z partnerami

  • Współpraca z Influencerami i youtuberami. Nawiązywanie nowych kontaktów w tym środowisku

  • Planowanie, wdrażanie i rozwój strategii marketing automation

  • Rozwój działań marketing automation (projektowanie ścieżki konwersji, tworzenie landing pages, banerów, formularzy, wysyłka mailingów)

  • Tworzenie i wdrażanie scenariuszy marketing automation w cyklu życia klienta

  • Współudział w budowaniu serwisu i sklepu internetowego

  • Współudział w tworzeniu aplikacji – panelu klienta

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu i rozwoju projektów e-commerce / stron internetowych

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Google: Analitycs, Ads, Trends, Optimize, Tag Manager, a także FB Ads, Hotjar, GetResponse

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień takich jak SEO, SEM, afiliacja, social media, testy A/B

  • Znajomość systemów takich jak Wordpress, WooCommerce, Prestashop, Magento, Shoper

  • Umiejętność analizowania danych

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Zainteresowanie rynkiem e-commerce / marketingiem internetowym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Udział w dużych projektach marketingowych o ogólnopolskim zasięgu

  • Możliwość rozwoju w wielu obszarach marketingu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet Multisport

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy