Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego (e-commerce)

SALES HRO firmie

7 000 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego klienta, jednego z wiodących sklepów internetowych działających na terenie EU z asortymentem wynoszącym prawie 1.5mln produktów, szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii obecności marki w sieci
  • budowanie i planowanie spójnej, marketingowej komunikacji firmy we wszystkich kanałach sprzedażowych dla regionu Europy Wschodniej
  • tworzenie kampanii sprzedażowych online / offline (klient B2B/B2C) - fb, instagrram, linkedin, youtube
  • monitorowanie oraz zwiększanie efektywności prowadzonych kampanii oraz programów wspierających wzrost liczby i lojalności klientów (w tym min częstotliwości zakupów)
  • testowanie i wdrażanie nowych strategii, narzędzi oraz rozwiązań marketingowych

Poszukiwane kompetencje

  • min dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najchętniej w sektorze e-commerce
  • znajomość : google analytics & display
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego : min B2
  • doświadczenie w tworzeniu kampanii e-commerce i performance

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe : 7 000 PLN brutto na start
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju
  • pracę u jednego z największych dostawców produktów dla kanału B2B/B2C
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy