Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego

PROCAD S.A.O firmie

4 6005 900 brutto / mies.
  • Kartuska 215, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PROCAD S.A.

Kartuska 215

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • entuzjastyczne przyjmowanie nowych wyzwań i projektów marketingowych (wspólnie wymyślanych)

  • natychmiastowe zapomnienie wyrażenia „nie da się”

  • opieka, jak własnym dzieckiem, profili marki w social media

  • prowadzenie, takich jak nikt jeszcze nie zrobił, kampanii reklamowych w sieci google i social media

  • dbanie o to aby strona www marki była taka, że nie chce się przestawać jej czytać

  • zastanawianie się przy przygotowywaniu e-mailingu czy na pewno chciałbym dostać taką wiadomość

Nasze wymagania

  • zdolność do wykonywania powyższych obowiązków od pierwszego dnia pracy

  • musisz chcieć

  • jesteś otwarty na świat i ludzi

  • rozumiesz co to jest SEO / SEM / CMS

  • da się z Tobą rozmawiać po angielsku

  • nie boisz się pokazać przed kamerą

  • możesz prowadzić nasze samochody

Mile widziane

  • miłość do muzyki, kina, teatru, fotografii...

  • wszelkie pasje

To oferujemy

  • umowę o pracę w niezależnym zespole marketingowym

  • rodzinną atmosferę w blisko 100 osobowej spółce giełdowej

  • szybką decyzyjność i odpowiedzialność za projekty

  • duże doświadczenie w zakresie marketingu B2D

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop