Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klub Podróżników Apetyt na Świat

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy młodym biurem podróży specjalizującym się w organizacji kameralnych wypraw w różne zakątki świata. Podróże to nasza pasja i chętnie się nią dzielimy! Energia działania, indywidualne podejście i niesamowity głód poznania nowych miejsc to coś, z czego jesteśmy znani. Chcemy, by dzięki Tobie poznało nas jeszcze więcej osób!

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki

    • opracowywanie i wdrażanie strategii reklamowej
    • prowadzenie profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)
    • planowanie i realizacja kampanii reklamowych na Facebook’u i Instagramie oraz Google Ads
    • tworzenie komunikacji marketingowej, prowadzenie kampanii mailingowych (e-mail marketing i marketing automation)
    • przygotowywanie kreacji reklamowych
    • analiza efektywności kampanii (np. w Google Analytics)
    • optymalizacja prowadzonych działań

    Profil kandydata

    Interesujesz się e-marketingiem i nie wyobrażasz sobie życia bez social mediów i podróży? Szukasz nowych perspektyw rozwoju? Dołącz do Klubu Podróżników Apetyt na Świat i pomóż nam zbudować od podstaw działania marketingowe w sieci. Jeśli jesteś osobą energiczną, otwartą, kontaktową, pomysłową i myśląca nieszablonowo, dla której słowa „nie da się” są zupełnie obce to świetnie będzie nam się razem pracowało!

    Oczekiwania

    • znajomość najnowszych trendów w social media i e-marketingu
    • doświadczenie i wiedza praktyczna z marketingu internetowego oraz social media
    • doświadczenie w prowadzeniu fanpage na Facebook’u i kont na Instagramie
    • umiejętność organizacji kampanii reklamowych na Facebook’u
    • pomysły na niestandardowe działania promocyjne
    • chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy oraz doświadczenia
    • wiedza z zakresu e-commerce i SEO
    • bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego, umiejętność pisania „porywających” tekstów
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole

    Proponujemy Ci

    • elastyczną formę zatrudnienia: w oparciu o umowę B2B, umowę o pracę lub umowę zlecenie
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole, pełnym pasji i zaangażowania
    • elastyczny czas pracy
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i stworzenie czegoś od podstaw
    • nowoczesne i przytulne biuro z aneksem kuchennym i łazienką (gdybyś do pracy przyjeżdżał np. rowerem – do czego gorąco zachęcamy!)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych firmy Klub Podróżników Apetyt na Świat Piotr Kaźnica, ul. Kielnieńska 114, 80-299 Gdańsk, NIP: 554-186-08-40, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.

    Pełną informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.