Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego i Social Media

EQUALAN PHARMA EUROPE sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Działem Marketingu w zakresie planowania, tworzenia i realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych

  • Tworzenie treści spójnych z wizerunkiem marki

  • Tworzenie atrakcyjnych form przekazu (posty, artykuły, zdjęcia, Instastories, relacje, IG TV)

  • Budowanie zasięgu marki w mediach społecznościowych oraz monitoring postępów

  • Inicjowanie działań i aktywności w celu budowania świadomości marki

  • Prowadzenie działań z Influencerami

  • Monitorowanie działań konkurencji w Social Media

Nasze wymagania

  • Sprawne poruszanie się po Mediach Społecznościowych:

  • Znajomość ich specyfiki, aktualnych trendów

  • Umiejętność tworzenia angażujących elementów (nagrania, wizualizacje) oraz treści spójnych z wizerunkiem marki,

  • Bardzo dobra znajomość gramatyki i ortografii

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na tworzenie treści

  • Samodzielność, pomysłowość i zaangażowanie

  • Szybkości działania i dobra organizacja pracy własnej

  • Mile widziana umiejętność opracowywania,

  • Wdrażania i optymalizacji kampanii Social Media

To oferujemy

  • Umowę o prace na cały etat

  • Pracę w przyjaznym, młodym i energicznym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach

Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków

Przewiń do profilu firmy