Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Internetowego (K/M)

Mercedes-Benz Grupa WróbelO firmie

  • Graniczna 4a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Graniczna 4a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, przygotowywanie strategii i przeprowadzanie działań promocyjnych bezpośrednich oraz internetowych

  • Przygotowywanie i aktualizowanie treści marketingowych na stronach WWW

  • Opracowywanie koncepcji i treści materiałów reklamowych w zespole

  • Bieżący pomiar i analiza skuteczności przeprowadzonych działań oraz ich optymalizacja

  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji.

  • Koordynacja stron internetowych oraz rozwój narzędzi lead generation

  • Obsługa programów i aplikacji stworzonych dla firmy, służących do komunikacji z klientami (newsletter) oraz pozyskiwania leadów (CMS dla landig pages)

  • Prowadzenie profili w mediach społecznościowych

  • Kontrola budżetu reklamowego oraz rozliczanie planów wykorzystania mediów dla poszczególnych kampanii reklamowych.

  • Współpraca z już istniejącym zespołem marketingowym

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads

  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego

  • doświadczenie w realizacji działań performance marketing

  • Umiejętność planowania i prowadzenia działań w oparciu o dane liczbowe oraz myślenie analityczne

  • Swobodne posługiwanie się pakietem Office (ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft Excel)

  • proaktywna postawa, komunikatywność i samodzielność

  • mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji digital marketingu,

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Współtworzenie niestandardowych projektów dla jednej z najbardziej cenionych marek na świecie

  • Dynamiczne i twórcze środowisko pracy, możliwość współdziałania i rozwoju

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w swoich oddziałach marki Mercedes-Benz. Jeśli chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu, wyślij aplikację na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Internetowego (K/M).

Przewiń do profilu firmy