Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu Internetowego (Kampanii Online)

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Postępu 21C, 02-676 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Tworzenie rekomendacji i planów kampanii online.
  • Realizacja kampanii online w efektywnościowym modelu rozliczeń z nakierowaniem na generowanie leadów i konwersji sprzedażowej.
  • Planowanie i prowadzenie działań z zakresu SEM, SEO, direct marketing i content marketing.
  • Analiza wyników oraz przygotowywanie i prezentacja raportów z prowadzonych działań.
  • Wdrażanie narzędzi służących optymalizacji prowadzonych działań online.
  • Ścisła współpraca z departamentami biznesowymi oraz IT w zakresie prowadzonych kampanii online.
  • Bieżąca współpraca z dostawcami, kontrahentami, partnerami (agencje SEM/SEO, reklamowe, graficzne, dom mediowy, webdeweloperzy, dostawcy baz danych itd.).
  • Analiza branży i działań konkurencji, monitorowanie kampanii prowadzonych przez konkurentów w internecie oraz trendów rynkowych.
  • Nadzór nad dokumentacją prowadzonych kampanii online oraz administrowanie budżetem w ramach prowadzonych projektów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online opartych o różne modele rozliczeniowe (np. CPS, CPL, CPC, CPA).
  • Umiejętność przygotowania oraz prezentowania zwięzłych raportów wraz z wnioskami i rekomendacjami dotyczących prowadzonych działań marketingowych.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point).
  • Praktyczna wiedza z zakresu SEM, SEO, direct marketing, content marketing.
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager.
  • Mile widziana praktyczna znajomość narzędzi marketingu online (np. Senuto, Semstorm, Sare, Freshmail, SALESmanago) oraz doświadczenie we współpracy z partnerami w ramach programów afiliacyjnych.
  • Kreatywność i poczucie estetyki.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy