Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego

Comarch SAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za realizację działań marketingowych związanych z promocją rozwiązań Comarch w szybko rozwijających się obszarach e-Commerce, retail, oraz usług finansowych. Jeśli masz doświadczenie w marketingu, znasz rynek, a jednocześnie szukasz nowych możliwości rozwoju – zapraszamy do naszego zespołu.

Sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

TWOJE ZADANIA

• Udział w opracowaniu strategii komunikacji, planowaniu i realizacji kampanii contentowych i digitalowych związanych z promocją poszczególnych produktów

• Przygotowywanie grafik oraz redagowanie treści pod kątem strony internetowej

• Cykliczne raportowanie efektów prowadzonych projektów

• Analiza konkurencji na poziomie wyróżników i komunikacji marketingowej

• Przygotowywanie materiałów produktowych (video, ulotki, inne) – we współpracy ze specjalistami dziedzinowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań promocyjnych w Internecie

  • Znajomość: zasad marketing automation i optymalizacji konwersji; narzędzi MS Word, Excel, PowerPoint; podstawowych zagadnień z obszaru SEO oraz UX

  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego wyciągania wniosków

  • Aktywne zainteresowanie marketingiem/reklamą

  • Umiejętność redagowania nieszablonowych tekstów (marketingowych, reklamowych, prasowych)

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w promocji produktów SaaS, e-commerce lub marek B2C z sektora retail

  • doświadczenie z obszaru frontendu, user experience, segmentacji ruchu lub w pracy w CMS

To oferujemy

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach