Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego

Portal Ślubny Wesele z klasą

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja strategii digital marketingowej brandu;

  • tworzenie kreatywnych scenariuszy kampanii email marketingowej oraz koordynowanie ich wdrażania w różnych kanałach (mail, push, sms itp.);

  • zarządzanie narzędziem do marketing automation;

  • kompleksowe opracowywanie kampanii email marketingowych (analiza wyników, segmentacja użytkowników, definiowanie grup odbiorców, optymalizacja, rekomendacja dalszych działań);

  • współpraca z innymi działami oraz agencjami digitalowymi;

  • kontakt z blogerami, influencerami, dziennikarzami;

  • bieżący research rynku i analiza aktualnych trendów oraz działań konkurencji;

  • planowanie oraz tworzenie efektywnych tekstów lifestylowych oraz poradnikowych (w oparciu o narzędzia analityczne SEO), przeznaczonych do publikacji na blogu i inne działania wynikające z pracy działu.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie in-house;

  • praktyczna znajomość zagadnień marketingu internetowego oraz narzędzi analitycznych, szczególnie content i email marketingu;

  • duże pokłady kreatywności;

  • elastyczność w działaniu;

  • lekkie pióro - łatwość w posługiwaniu się słowem;

  • doskonała znajomość zasad języka polskiego;

  • umiejętność tworzenia angażujących treści;

  • umiejętność tworzenia tekstów w oparciu o sprecyzowane wytyczne;

  • umiejętność szybkiego i sprawnego wyszukiwania informacji;

  • umiejętność logicznego myślenia i analizowania danych

  • komunikatywność;

  • mile widziana znajomość tematyki ślubno-weselnej.

To oferujemy

  • dużą autonomię działania;

  • koncentrację na rozwoju: wsparcie specjalistów i przede wszystkim współpracę ze wspaniałym zespołem;

  • ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie w Katowicach;

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń;

  • udział w szkoleniach i konferencjach;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b.

Co nas wyróżnia?

  • Brak dress-codu;

  • Krótszy dzień pracy w piątki!

  • Cykliczne lunche dla pracowników zamawiane z najpopularniejszych restauracji w Katowicach;

  • Dobrze wyposażona kuchnia;

  • Wspólne wyjścia w świetnym towarzystwie :)

  • BEZPŁATNY dostęp do siłowni znajdującej się w naszym biurowcu.

🎯Masz lekkie pióro, a tworzenie nieszablonowych treści to coś, co Cię nakręca?

🎯Posiadasz duże pokłady kreatywności i wiesz, jak je wykorzystać?

🎯Wszystkie najnowsze trendy mediów społecznościowych masz w małym palcu?

Jeśli te pytania wywołują u Ciebie dreszcz ekscytacji, a w Twojej głowie pojawia się plan działania, koniecznie aplikuj do nas na stanowisko specjalisty ds. marketingu internetowego i wspólnie z nami buduj jeden z najprężniej rozwijających się portali ślubnych w Polsce!

Wesele z klasą to największy marketplace ślubny w Polsce. Naszą misją jest skracanie dystansu między przyszłymi parami młodymi a usługodawcami weselnymi. Sprawiamy, że organizacja wesela z wyzwania przeradza się w przyjemność, a pozyskanie nowych klientów staje się łatwe jak nigdy przedtem.

Wesele z klasą to niewielka firma (ok. 20 pracowników), w której praca z pewnością jest spokojniejsza niż w korporacji, ale znacznie bardziej dynamiczna niż w większości małych przedsiębiorstw. Rozpoczynając pracę u nas, można liczyć na bardzo przyjemny onboarding - wszyscy członkowie zespołu z chęcią pomagają nowemu pracownikowi we wdrożeniu się w obowiązki i odnalezieniu w nowym miejscu.

Serwis co roku odwiedza 4 mln osób, a naszą aplikację dla par młodych zainstalowało ponad 100 tys. osób.

Przewiń do profilu firmy