Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

  • Kościan, Leszno, Pianowo (pow. kościański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej poszukuje osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS MARKETINGU INTERNETOWEGO
    Miejsce pracy: Pianowo k. Kościana

    Profil kandydata:

    • Masz doświadczenie w marketingu internetowym lub e-commerce
    • Posiadasz wiedzę z zakresu analityki internetowej oraz Google Analytics
    • Posiadasz umiejętność analizy danych i opracowania raportów
    • Jesteś kreatywny
    • W swoim życiu zawodowym prowadziłeś i optymalizowałeś wiele kampanii Adwords
    • Pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel, nie mają przed Tobą tajemnic

    Zakres zadań i odpowiedzialności:

    • Rozwój e-sklepu
    • Stały monitoring wyników oraz efektywność przeprowadzanych kampanii i mailingów
    • Projektowanie i obsługę kampanii online oraz mailingów
    • Rozwój komunikacji z konsumentami i firmami, wdrażaniem własnym pomysłów i innowacji
    • Monitoring trendów rynkowych w branży SEM i implementację nowości
    • Opracowywanie strategii SEO

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjny system premiowania,
    • prace w miłej atmosferze,
    • zniżkę na firmowe produkty,
    • kartę Multisport.
    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku Aplikowania,
    W temacie maila proszę wpisać nazwę stanowiska.
    lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 65-511-87-28
    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).