Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu internetowego

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

    W związku z rozbudową naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO
    Miejsce pracy: Koszalin
    ul. Olchowa 1

    Zadania:

    • Szeroko pojęte działania promocyjne na rzecz firmy w sieci oraz poza nią
    • Zarządzenie kanałami social media, tworzenie treści, udział w planowaniu strategii, kreowaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych
    • Badania rynkowe, przygotowywanie raportów, analiza statystyk

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wiedza w zakresie nowych technologii oraz trendów w branży social media
    • Proaktywne podejście do pracy
    • Lekkie pióro przy tworzenia treści marketingowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
    • Mile widziana dodatkowa znajomość języka niemieckiego
    • Doświadczenie w badaniach rynkowych, analizowaniu raportów oraz danych wtórnych
    • Wykształcenie min. średnie

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Karty Multisport
    • Prywatną Opiekę Medyczną
    • Ubezpieczenie grupowe AXA
    • Kurs języka angielskiego dla pracowników
    • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
    Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.