Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

BRAINSHARE IT sp. z o.o.O firmie

  • aleja 29 Listopada 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

BRAINSHARE IT sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii marketingowych

  • Udział w kreowaniu procesu launchingu nowych modułów programu

  • Wsparcie marketingowe w procesie go-to-market nowych funkcjonalności

  • Analiza i wnioskowanie przy pomocy narzędzi: Google Analytics, Google Data Studio

  • Koordynacja email marketingu

  • Obsługa social mediów

  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi i PR-owymi

  • Testowanie narzędzi reklamowych (AdWords, Facebook/Instagram Ads, LinkedIn Ads)

  • Tworzenie procesów marketing automation z nastawieniem na lead generation

  • Redagowanie wpisów na blog firmowy

  • Współpraca z grafikiem

  • Opieka nad stroną internetową

  • Wsparcie Product Marketing Managera w codziennych działaniach marketingowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym lub tym samym stanowisku

  • Znajomość obsługi i analizy: Google Analytics, Google Data Studio, AdWords, FB Ads, danych z email marketingu

  • Doświadczenie w obsłudze programu do mailingu (np. Freshmail)

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie digital marketingu oraz SEO

  • Znajomość: zasad marketing automation i optymalizacji konwersji

  • Łatwość w pisaniu tekstów i komunikatów marketingowych

  • Doświadczenie zarządzania stroną w jednym z CMS-ów

  • Umiejętności analityczne

  • Obsługa Excela

  • Odpowiedzialność, dokładność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość angielskiego na poziomie min. dobrym

Mile widziane

  • Doświadczenie w video i mobile marketingu

  • Doświadczenie z narzędziami z obszaru remarketingu i marketing automation

  • Znajomość marketingu dla produktu SaaS

  • Znajomość narzędzi: Google Optimizer oraz Firebase

  • Wiedzę na temat marketingu B2B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długotrwałą współpracę;

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 7:00 do 9:30

  • Pracę stacjonarną (praca zdalna w wymiarze kilku dni w roku. Aktualnie praca zdalna z powodu sytuacji epidemiologicznej)

  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami,

  • Pracę w przyjaznych i komfortowych warunkach,

  • Pracę przy innowacyjnych projektach,

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Elastyczna forma zatrudnienia (Umowa o pracę lub B2B)

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Nasza firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent innowacyjnej aplikacji do odczytywania i obiegu papierowych oraz elektronicznych dokumentów - SaldeoSMART, działającej w sektorze finansowo-księgowym. Jestem częścią norweskiej grupy Visma.

Szukamy osoby do działu marketingu, która będzie wsparciem dla Product Marketing Managera oraz działu sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego wybrać nas jako pracodawcę?

  • Nie jesteśmy korporacją – lepiej być dużym trybikiem w małej firmie, niż małym trybikiem dużej,

  • Pracujemy przy ogólnopolskiej aplikacji w modelu SaaS obsługującej 100.000 podmiotów i przyjmującej 2.0M dokumentów miesięcznie,

  • Brak konieczności współpracy z zespołami w innych strefach czasowych,

  • W kulturze firmy jest dążenie do zrobienia, a nie robienia – sukcesem dla nas jest osiągnięcie wyznaczonego celu. W tym celu umiejętnie priorytetyzujemy zadania i szukamy prostych rozwiązań,

  • Chcemy ciągle ulepszać produkt, procesy w firmie, kulturę firmy,

  • Bardzo dobra lokalizacja: Voffices w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa, z bardzo dobrym dojazdem z każdego miejsca w Krakowie - obecnie opcjonalnie (standardowo praca zdalna),

  • Przyjazna atmosfera.