Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego

Enervigo

4 0005 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie rozpoznawalności marki na rynku;

  • opracowywanie, wdrażanie i optymalizacja kampanii online zgodnie z założeniami (celem, budżetami, specyfiką mediów),

  • analizowanie i raportowanie efektywności działań marketingowych oraz monitorowanie działań konkurencji na rynku, w szczególności w zakresie marketingu internetowego;

  • organizowanie lub zamawianie badań i analiz rynku i konkurencji;

  • przygotowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu marketingu internetowego;

  • współpraca z wewnętrznymi jednostkami sprzedaży, agencjami public relations i innymi organizacjami w zakresie realizacji działań marketingowych w Internecie;

  • zarządzanie współpracą z zewnętrznymi dostawcami m.in. w zakresie baz danych teleadresowych itp.;

  • branie udziału w rozwijaniu portfolio produktowego;

  • rozwijanie innowacyjnych i niekonwencjonalnych narzędzi marketingu internetowego wspierających sprzedaż.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych,

  • bardzo dobra (lub dobra) znajomość wszystkich (lub niektórych) narzędzi: Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads,

  • znajomość narzędzi do Email Marketingu,

  • znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics),

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • świetna organizacja pracy, chęć do nauki nowych rzeczy,

  • samodzielność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realny wpływ na tworzenie zielonej przyszłości i udział we wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w Polsce,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości,

  • pracę w polskiej, stabilnej firmie o ponad 30-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • narzędzia pracy (komputer, telefon)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Enervigo

Naszą misją jest rozwiązywanie problemów energetycznych organizacji, przyczyniając się do poprawy jakości środowiska, w którym żyjemy.

Od prawie 25 lat pomagamy naszym Klientom rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem szeroko rozumianą gospodarką energetyczną. Pracując z naszymi Klientami wypracowaliśmy własne podejście do przeprowadzania Transformacji Energetycznych w organizacjach. Nasz Program Transformacji Energetycznej składa się z analizy stanu obecnego, stworzenia mapy drogowej transformacji oraz wdrożenia technologii/rozwiązań.

Nasi Klienci doceniają, iż w ramach prowadzonych przez nas Transformacji Energetycznych bierzemy odpowiedzialność za obniżenie kosztów energii oraz śladu węglowego, jednocześnie zapewniając poprawę bezpieczeństwa energetycznego.

Oprócz tworzenia, integrowania i wdrażania technologii kogeneracji, absorpcji czy fotowoltaiki, rozwijamy we własnym zakresie nowoczesne rozwiązania, takie jak inteligentny system zarządzania energią czy technologie wykorzystujące wodór.

Od 2020 roku pracujemy w nowej siedzibie, w której oprócz zakładu produkcyjnego

mamy również zaplecze administracyjne oraz R&D.

Przewiń do profilu firmy