Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i realizacja oraz optymalizacja kampanii reklamowych

  • Tworzenie angażujących treści na social media

  • Przygotowywanie analizy danych w oparciu o Google Analytics

  • Zarządzanie stroną internetową - dbanie o poprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój

  • Odpowiedzialność za pozycjonowanie strony

  • Współpraca przy tworzeniu artykułów na blogi

Nasze wymagania

Digital marketing Ci niestraszny, a do tego jesteś osobą kreatywną? Lubisz wyzwania, potrafisz odnaleźć się w różnorodnych zadaniach, doceniasz pracę w zespole i umiesz się w niej odnaleźć? Dołącz do nas jako specjalista ds. marketingu internetowego, aby współtworzyć działania marketingowe dla jednej z największych polskich firm.

PROFIL PRACOWNIKA

• Wykształcenie wyższe

• Doświadczenie w obszarze marketingu internetowego SEO/SEM oraz pracy w systemach CMS

• Znajomość narzędzi Google (Analytics, AdWords, Search Console) oraz Facebook Ads

• Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, odpowiedzialność i kreatywne podejście

• Lekkie pióro

To oferujemy

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy