Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

TACTICA PharmaceuticalsO firmie

TACTICA Pharmaceuticals

Generała Bohdana Zielińskiego 22

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja kampanii reklamowych w mediach interaktywnych

  • rozwój aktualnych kanałów komunikacji i promocji oraz szukanie nowych możliwości promowania produktu

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych

  • analityka internetowa

  • monitorowanie aktualnych on-line trendów, trendów rynkowych, działań konkurencji

  • przygotowanie strategii marketingowych i komunikacji w social media

  • opracowywanie treści wpisów, administrowanie, redagowanie artykułów, promocja

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google: Analytics, Search Console

  • dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Power Point, Excel)

  • analiza danych i wyciągania wniosków

  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i proponowania rozwiązań

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie wyższe (kierunek marketing lub podobne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju w ramach firmy

  • przyjazna i partnerska atmosfera pracy w młodym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie