Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego

Amii Sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i aktualizowanie treści na stronach internetowych (marek własnych),

  • analiza i research słów kluczowych istotnych pod kątem biznesowym,

  • pisanie treści na strony firmowe nasyconych słowami kluczowymi, zarówno pod wyszukiwarki internetowe (teksty SEO), jak i pod użytkownika,

  • pozycjonowanie witryn (linkbuilding, rozbudowa i optymalizacja treści, analiza konkurencji),

  • obsługa CMS stron internetowych,

  • proponowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności podnoszących efektywność stron internetowych,

  • audyty serwisów pod kątem ich maksymalnego wykorzystania w zintegrowanych działaniach marketingowych,

  • udział w przygotowywaniu elementów graficznych na strony,

  • tworzenie i redagowanie tekstów marketingowych, handlowych jak i technicznych, takich jak: ulotki, foldery, broszury, katalogi.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletniego doświadczenia w optymalizacji witryn internetowych oraz planowaniu i realizacji kampanii zwiększania widoczności domen w wyszukiwarce Google,

  • umiejętność obsługi systemów CMS: WordPress, PrestaShop,

  • wiedzy w zakresie pozycjonowania,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wyznaczania priorytetów i realizowania wielu zadań w podobnym terminie,

  • samodzielności w działaniu oraz kreatywności,

  • komunikatywności,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom zaawansowany: C1).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 4 000 – 5 000 zł brutto / miesiąc,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,

  • pracę w przyjaznym, młodym i niesztampowym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Amii Sp. z o.o.

Szanowny Kandydacie,

zależy nam na tym, abyś dokonał słusznego wyboru. Abyś wybrał pracę, która będzie Twoją pasją. Tylko wówczas Twój wysiłek, poświęcenie, zaangażowanie dadzą Ci satysfakcję. Tylko wówczas praca będzie dla Ciebie przyjemnością a zatrudniająca Cię firma będzie dumna z wartościowego pracownika.

Dlatego przed złożeniem aplikacji głęboko się zastanów, czy opisywane stanowisko w firmie Amii może dla Ciebie być miejscem bardzo dobrej pracy.

AMII Sp. z o.o. to firma z branży AGD, producent urządzeń do uzdatniania wody.

Zapewne wiesz, że smog i zatrute powietrze są ogromnym problemem naszego świata.

Zapewne nie wiesz jeszcze tego, że dziś także woda na świecie jest brudna i wymaga intensywnego oczyszczania aby mogła być godnym źródłem życia. Nasze produkty „naprawiają” wodę . Pozbawiona „wodnego smogu” zdrowa woda sprawia, że kawa ma wyrazisty smak, herbata jest naprawdę aromatyczna a naczynia ze zmywarki błyszczą jak diament.

Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Europie produkujących filtry do wody.

AMII Sp. z o.o. to 150 osobowa firma. Skutecznie realizujemy maksymę: „Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre” zatrudniając jedynie osoby, dla których słowa: ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo, niezawodność, jakość mają znaczenie. Nasze zaangażowanie, pasja, praca w przyjaznym środowisku sprawiają, że w Łodzi tworzymy nasze często najnowocześniejsze na świecie produkty. Od wielu lat budujemy na świecie nowy stereotyp: „polskie” znaczy „lepsze”. Inne światowe firmy starają się podpatrywać nasze rozwiązania i stosują nasze standardy. Jesteśmy dumni z tego.

AMII Sp. z o.o. to eksporter. Sprzedaż do kilkudziesięciu krajów świata to nasz główny kanał zbytu.

Praca w Dziale Marketingu to codzienne wyzwania i duża satysfakcja. Wspólnie możemy dokonać zmiany!

Możesz spodziewać się dobrej atmosfery, wsparcia w Twoich codziennych działaniach i dużej ilości zdrowej wody 😊

Przewiń do profilu firmy