Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego

Mardom Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kampanii w Google Ads oraz Facebook Ads

  • Prowadzenie kampanii mailingowych

  • Monitorowanie i optymalizowanie prowadzonych działań na podstawie analizy danych

  • Prowadzenie strony internetowej i sklepu internetowego

  • Prowadzenie profilów firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn).

  • Przygotowywanie treści kierowanych na stronę internetową, do kanałów social media i do mediów

  • Aktywny udział w planowaniu działań marketingu

  • Wsparcie przy realizacji innych projektów komunikacji marketingowej

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość obszaru SEM, SEO, Google Analytis, e-mail marketing, e-commerce (poparta przykładowymi realizacjami)

  • Znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego

  • Umiejętność przeprowadzania analiz grup docelowych i konkurencji

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi programów graficznych (Photoshop i Illustrator, InDesign itp.) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity w postaci dofinansowania do kart MultiSport

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w systemie 5 dniowym, jednozmianowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Firma Mardom Sp. z o.o. jest Spółką należącą do liderów branży wykończenia wnętrz w Polsce, słynącą z ekskluzywnych produktów oraz obsługi klientów na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Łódź, Teofilów