Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Cosmetics ZoneO firmie

3 500‐4 500 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przez wiele lat zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie, by w 2006 roku uruchomić profesjonalną sprzedaż internetową i oferować Państwu towary godne polecenia. Naszym głównym produktem są Bezpieczne Lakiery Hybrydowe z Formułą 3Free. Nasze lakiery pozbawione są trzech najbardziej uczulających składników - formaldehydu, toluenu i DBP.

Cała nasza działalność obejmuje sprzedaż niezbędnych produktów do manicure oraz do pielęgnacji paznokci. W bardzo szybkim tempie zwiększamy udział na rynku kosmetyków do stylizacji paznokci dbając o to, żeby nasze produkty były najwyższej jakości. Pozwala to, by darzyły nas zaufaniem zarówno Profesjonalne Kosmetyczki jak i Kobiety, które wykonują manicure samodzielnie w zaciszu domowym.

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby do planowania i prowadzenia działań social media na portalach Instagram, Facebook, Pinterest.
  • Do obowiązków będzie należało przygotowanie treści zarówno do postów jak i kampanii reklamowych. Stała komunikacja z klientami

Szukamy Cię! Jeśli:

  • Posiadasz przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Nie są Ci obce pojęcia typu social media, email marketing,
  • Posiadasz tzw. lekkie pióro
  • Jesteś kreatywny/a, sumienny/a i dobrze zorganizowany/a
  • Mile widziana znajomość narzędzia salesManago
  • Umiejętność obsługi aparatu fotograficznego
  • Masz wysoką sprawność posługiwania się słowem pisanym

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Działania w obszarze social media i email-marketingu
  • Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych
  • Strategia wprowadzania na rynek nowych produktów
  • Współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych: m.in. plakatów, katalogów, gadżetów
  • Cykliczne opracowywanie treści newslettera oraz treści innych materiałów mailingowych w komunikacji elektronicznej, realizacji kampanii e-marketingowych (e-mailing, newslettery, fora i inne serwisy społecznościowe itd.)
  • Zarządzanie treścią na stronach internetowych oraz nadzór nad ich aktualnością

W zamian oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie oraz stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole, wśród ludzi z pasją i profesjonalizmem
  • Partnerskie warunki współpracy
  • Dużą samodzielność w prowadzeniu projektów

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy